Оренда квартир

AL-Q - 001

ДВОРІВНЕВА КВАРТИРА ЛЮКС В САН-ЕВХЕНІО

Torviscas Alto

Ідеальне помешкання для відпочинку.

читати більше >

2

2

від 1500.00

AN - 015

Квартира для відпочинку в Лос-Крістіаносі з видом на океан

Los Cristianos

Елегантна квартира з видом на океан в комплексі SummerLand

читати більше >

1

1

60m2

від 560.00

# AC-003#

Бенідорм - Нове місто -

Benidorm

Ідеальна пропозиція для відпочинку сім'єю та парами

читати більше >

2

2

75m2

від 700.00

AL-001

Відпочинковий комплекс Альбатрос

Golf del Sur

Сонячна квартира Альбатрос з видом на гавань і океан

читати більше >

1

1

50m2

від 630.00

#1936#

Відпочинковий комплекс Альтаміра

Costa Adeje

Оренда елітних квартир

читати більше >

1

1

50m2

від 950.00

AN - 012

Розкішні апартаменти Cape Salema

Palm Mar

Розкішна квартира для відпочинку

читати більше >

1

1

60m2

від 700.00

AN - 013

Розкішна квартира Torres del Sol для оренди -

Los Cristianos

Розкішні апартаменти для відпочинку на пляжі Плайя де Лас Вістас

читати більше >

1

1

40m2

від 700.00

Акції місяця

Apartamenty na wynajem

Wyspy kanaryjskie to odległy, ale jednak nadal zakątek Europy. Klimat wiosenny w zasadzie trwa tutaj stale. Średnie temperatury roczne wahają się pomiędzy 22 a 26 stopni Celsjusza, w południowych, będących znacznie cieplejszymi regionami wysp. Bardzo przyjemnie jest mieć możliwość uciec tutaj przed europejską, mroźną zimą.

Główną tendencją inwestycyjną na wyspach jest zakup nieruchomości z przeznaczeniem na wynajem całoroczny. Istnieją trzy formy użytkowania świeżo zakupionego apartamentu na wyspach. 

Pierwszą z nich jest wynajem długoterminowy.

Activ Canarias Properties zabezpieczy Państwa nieruchomość przed najemcą nieznanego pochodzenia, zweryfikujemy bardzo dokładnie zdolność finansową najemcy, źródło stałego dochodu pozwalającego na regularne opłaty tytułem wynajmu Państwa apartamentu. Zabezpieczymy Państwa apartament odpowiednią wysokością kaucji, stworzymy bezpieczne umowy prawne tytułem prawidłowego użytkowania. Activ Canarias Properties to Biznes Center, posiadający w swoim otoczeniu zawodowym prawników, którzy z maksymalną precyzją dopilnowują wszystkich szczegółów każdej zawieranej transakcji.

Drugą formą amortyzacji w relacji do dokonanej inwestycji jest wynajem krótkoterminowy na wyspach i w Hiszpanii nazywany również wynajmem wakacyjnym.

Activ Canarias Properties zajmie się zakwalifikowaniem Państwa apartamentu do uzyskania odpowiednich pozwoleń i licencji. Następnie zajmiemy się odpowiednią komercjalizacją Państwa inwestycji, wprowadzeniem jej na rynek najmu, rejestracją na wszystkich niezbędnych platformach wakacyjnych, aż po kompleksową obsługę do momentu uzyskiwania dochodu pasywnego.

Ostatnią i trzecią formą amortyzacji Państwa inwestycji jest zakup apartamentu w kondominium zarządzanym przez operatora turystycznego.

Activ Canarias Properties zaoferuje Państwu zakup apartamentu prowadzonego przez stabilnego i sprawdzonego operatora turystycznego gwarantującego opłacalny zwrot poniesionej inwestycji.

Nasze strony prowadzą portal wyselekcjonowanych apartamentów do wynajęcia. W większości przypadków apartamenty na wyspach kanaryjskich przystosowane są do pracy zdalnej i większość z nich posiada już szybki, światłowodowy Internet, co okazuje się aktualnie bardzo rozsądnym rozwiązaniem na wypadek sytuacji związanej z wybuchem kolejnej Pandemii.

У вас є запитання?

Залиште нам свої дані - ми зв'яжемося з вами: