ÚLTIMAS PROPIEDADES EN VENTA

¿Qué necesita saber? Blog

Épocas doradas para comprar inmuebles en España

Tenerife tiene hermosas vistas por un lado y pueblos con encanto por el otro. Durante las vacaciones, incluso aquellas enfocadas a tomar el sol, no vale la pena despreocuparse de este tejido vivo y urbano de la isla. Puede enamorarse de él, y el café de la mañana que se bebe en una cafetería con vista a los encantadores edificios es uno de los placeres únicos. Te presentamos los pueblos más interesantes de la isla.

Nieruchomości na sprzedaż

Zawód agenta nieruchomości wymaga olbrzymiej precyzji. Począwszy od znajomości rynku, dobrych umiejętności geolokalizacyjnych, sprawnego poruszania się i odnajdywania w terenie, posiadania szerokiego portfolio klientów i kontrahentów celem szybkiego znalezienia poszukiwanej do sprzedaży nieruchomości i wiele innych umiejętności oraz zasobów.

Zawód ten wymaga również znajomości podstaw prawa i bardzo dobrej umiejętności posługiwania się językami obcymi w kraju takim jak Hiszpania, gdzie potencjalnymi kupującymi w większości wypadków są obcokrajowcy. W wielu wypadkach agenci nieruchomości pracujący za granicą nie są odpowiednio przygotowani do wykonywania swojej pracy, dlatego Activ Canarias Properties w pierwszej kolejności stawia na bezpieczeństwo i transparentność przy każdej transakcji.

Jesteśmy butikową agencją nieruchomości, która starannie selekcjonuje pojawiające się na rynku oferty, aby zaproponować swoim klientom tę jedyną i wymarzoną nieruchomość. Żyjemy i mieszkamy na wyspach od ponad 20 lat, nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na przeprowadzenie naszych klientów przez proces zakupu bez najmniejszych zakłóceń. Nasza praca jest naszą pasją, a sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii nie jest łatwym i prostym zajęciem. Wiąże się ono z dużą odpowiedzialnością, dlatego czujemy się pewnie w tej branży, mogąc zagwarantować spokój naszym inwestorom.

Nieruchomości na wynajem

W obecnych, trudnych dla społeczeństwa, biznesu i wielu branż czasach zakup nieruchomości stał się jedną z najbardziej bezpiecznych lokat w Europie. Głównym trendem zakupowym stały się inwestycje pod wynajem.

W kraju takim jak Hiszpania, przychody z tytułu wynajmu są w dzisiejszych czasach bardziej opłacalne niż lokaty i rachunki oszczędnościowe w bankach. Należy jednak pamiętać, że zakup mieszkania pod wynajem w obcym kraju jest inwestycją drobnego ryzyka. Do tych czynności kupujący potrzebują profesjonalnie prowadzącego agenta nieruchomości lub agencji, która w sposób dokładny i precyzyjny doradzi jaką nieruchomość, spełniającą kryteria inwestycji pod wynajem należy zakupić.

Bezwzględnym warunkiem sukcesu jest znajomość obowiązującego prawa, umiejętności prawidłowej interpretacji zapisów w księgach wieczystych, zwłaszcza że w czasach tak niepewnych czyha na kupujących mnóstwo niespodzianek. Activ Canarias Properties na stałe zatrudnia specjalistów od sprzedaży, prawników celem zapewnienia bezpiecznej i prawidłowej transakcji. Warto wiedzieć, że merytoryczne przygotowania do inwestycji jest podstawą osiągnięcia pozytywnego rezultatu finansowego w późniejszym najmie i otrzymywanego z eksploatacji zakupionej nieruchomości najmu.

Podstawą jest też rozpoznanie rynku i optymalne zaplanowanie każdego kroku. Na każdym etapie nasz specjalista będzie Państwu towarzyszył, rzetelnie tłumacząc zawiłości prawne.

Po transakcji zakupu mieszkanie na Teneryfie można wynająć dosyć szybko, ponieważ popyt jest bardzo duży. Poza tym w kolejnych latach należy pamiętać o ciągłej, wzrastającej inflacji.

Activ Canarias Properties kompleksowo przeprowadza swoich klientów przez wszystkie wyżej wymienione procedury.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszam do odwiedzenia Teneryfy. Poczuj klimat lata.

Tienes preguntas?

Déjenos sus datos de contacto y uno de nuestros Agentes se pondrá al contacto con Usted en la mayor brevedad posible - :