fb pixel
preloader

Deals of the month

Wille na wynajem

W latach 2021 - 2022 największym zapotrzebowaniem wśród przylatujących na wyspy rzeszy turystów cieszyły się wille na wynajem. Uważamy, że aktualnie najlepszą lokatą na rynku jest inwestycja w dobrej klasy willę lub dom wolnostojący. Następnie zakwalifikowanie zakupionej nieruchomości pod wynajem wakacyjny i eksploatacja. Wówczas profity płynące z wynajmu mogą sięgać od 10% do nawet 12% zwrotów poniesionej inwestycji rocznie.

Z tego samego powodu wzrosło jednocześnie zapotrzebowanie na zakup luksusowych willi, co za tym idzie popyt na ich budowę. Już w poprzednim artykule pisaliśmy o niesamowitym potencjale natury na wyspach kanaryjskich, żywiole wody, sprzyjające uprawianiu sportów wodnych, jak surfing, windsurfing, kitesurfing. A to tylko początek kontaktu ze sferą otoczenia miłośników tego żywiołu. Posiadacze łodzi, żaglowców, luksusowych statków, zwłaszcza na sąsiedniej Teneryfie z olbrzymią ochotą inwestują w luksusowe wille i domy.

W najbardziej prestiżowych lokalizacjach ta grupa nieruchomości potrafi kosztować od jednego do kilku, a nawet kilkunastu milionów euro.

Sprzyjającą temu aurą jest przede wszystkim równy, stały, łagodny klimat, szeroko pojęte bezpieczeństwo, brak oznak terroryzmu, czy strategicznych punktów wojennych tego regionu Świata.

W rzeczywistości ze sprzedaży, a następnie amortyzacji poniesionych inwestycji związanych z najmem zakupionych willi czy domów płyną największe możliwe profity w relacji do zakupu jakichkolwiek nieruchomości na wyspach.

Activ Canarias Properties posiada w swojej ofercie wyselekcjonowaną grupę domów do wynajmu wakacyjnego. Z pełną odpowiedzialnością i precyzją wyszukujemy najbardziej pożądane wille do zakupu, a także zajmujemy się kompleksową obsługą zakupionych przez naszych klientów willi.

Bardzo serdecznie zapraszamy do współpracy.

You have questions?

Leave us your details - we will contact you: